MOŽNOSTI PLATBY

Dobírkou :

Zboží zaplatíte řidiči přepravní společnosti nebo pracovníkovi České pošty. V případě dodání zboží mimo Českou republiku je požadována platba předem. 

Bankovním převodem:

Úhradu proveďte po obdržení e-mailu s číslem účtu a variabilním symbolem.

Zboží expedujeme až po obdržení platby na náš účet, eventuálně po zaslání kopie dokladu o zaplacení na firemní email.

 

Dodací podmínk

1.Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty, zásilkové společnosti Geis nebo zásilkové služby PPL.

 

Kurýrní služba PPL

PPL - 90,- Kč

Zboží Vám bude dodáno následující pracovní den po expedici objednávky.

Rozvoz v pracovní dny je od 8 do 19 hodin. Přesný čas dodání není možno blíže určit, řidič může klienta telefonicky kontaktovat před doručením. Maximální hmotnost zásilky je 35 kg.

 

Kurýrní služba DPD

DPD - 90,- Kč

Zboží Vám bude dodáno následující pracovní den po expedici objednávky.

Rozvoz v pracovní dny je od 8 do 17 hodin. Přesný čas dodání není možno blíže určit, řidič může klienta telefonicky kontaktovat před doručením. Maximální hmotnost zásilky je 50 kg.

 

Česká pošta, s.p.

Balík do ruky  - Balík na poštu 160,- Kč - Pilná zásilka 120,- Kč

Zboží Vám bude dodáno následující pracovní den po expedici objednávky.

Maximální hmotnost zásilky je 30 kg.

2. Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno od 2 do max. 14 pracovních dnů po obdržení objednávky , vždy Vás budeme informovat, kdy zboží odešleme.

3. Ke každé zásilce se zboží bude přiložen daňový doklad, který slouží současně jako dodací a záruční list.

 

Výměna zboží :

V případě potřeby (např.oblečení neodpovídá vašim představám atp.), Vám nepoužité a nepoškozené zboží, rádi vyměníme nebo Vám vrátíme peníze. Zboží nám zašlete jako doporučenou zásilkou na adresu provozovny Libero style s.r.o.; Na Stráni 1313/45A, 734 01 Karviná, přiložte kopii daňového dokladu. Na kopii daňového dokladu čitelně napište číslo účtu nebo název zboží a velikost, za které vám máme původní zboží vyměnit. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, obratem Vám zašleme peníze na Váš účet, popřípadě vyměníme zboží za jiné, které si vyberete. Náklady na poštovné, spojené s výměnou zboží, hradí zákazník.